MyMusic

Motto naszych rekolekcji

20200217_121401.mp3

Już od przyszłego tygodnia zapraszamy na cykl multimedialnych rekolekcji, prowadzonych przez Proboszcza naszej parafii - ks. Tadeusza Kaczmarka. Rekolekcje dostępne będą w formie plików mp3, które po kliknięciu można odsłuchać na naszej stronie.

Program rekolekcji:

1. Niedziela, 29 marca – Rekolekcyjna Droga Krzyżowa pt.: „ Eucharystia daje życie”.

2.Poniedziałek, 30 marca – Konferencja pt.: „Obecny Wielki Post i przeżywanie pandemii, to czas odkrywania na nowo miłości”.

3.Wtorek, 31 marca – Konferencja pt. „Obecny Wielki Post i przeżywanie pandemii, to czas ponownej walki o naszego ducha”.

4.Środa, 1 kwietnia – Konferencja pt. „Obecny Wielki Post i przeżywanie pandemii, to czas wsłuchania się w głos Boga i bliźniego”.

5.Czwartek, 2 kwietnia, Różaniec ze św. Janem Pawłem II w 15 rocznicę Jego powrotu do Domu Ojca.

Niech zjednoczy nas moc modlitwy i duchowej łączności w tych chwilach życiowych doświadczeń – Ks. Tadeusz.

Rekolekcyjna_Droga_Krzyzowa_converter.mp3

II_PONIEDZIAŁEK/konferencja_odkrywanie_miłosci_na_nowo.mp3