K O M U N I K A T Y    D U S Z P A S T E R S K I E

X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 CZERWIEC 2024r.

1. Trwa  miesiąc czerwiec.  Nabożeństwa  czerwcowe  codziennie  po mszy wieczornej, a  w  niedzielę  po  rannej  mszy  św.
    2. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali naszą  świątynię, kaplicę i otoczenie na dzisiejszą niedzielę  i  za   złożoną  ofiarę.  Bóg zapłać.
    3. Dzisiaj  taca  tzw. gospodarcza , a po mszach zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
    4. W  czwartek  13 czerwca  o godz.  17.00  różaniec fatimski.
    5. Dziękuję  parafianom , którzy pomagali  w  organizacji  uroczystości  Bożego Ciała  i  całej oktawy  za przygotowanie  czterech  ołtarzy, przystrojenie  trasy przemarszu, domów.  Braciom  strażakom  dziękuję  za  pomoc  w  organizacji procesji,  paniom  i panom  za niesienie baldachimu, chorągwi  i  sztandarów, asystowanie  przy  księdzu    ,  p.  Janowi  kościelnemu, p. Janinie,  ministrantom,  dziewczynkom  za sypanie kwiatków , szczególnie  po  pierwszej  komunii  św. . Wszystkim  serdeczne   Bóg  zapłać.   Wszystko  na  chwałę   Bożą.

STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II
ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH

KLIKNIJ I ZOBACZ CAŁY DOKUMENT>>

Wszystkim Parafianom i Gościom,
życzęradosnej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Szczęść Boże